ERBY

logo erby

Hledání

Svátky

nabídka prodeje palivovéhodreva.

Obec Studené nabízí větší množství palivového dřeva, samovýrobou za cenu 30,- Kč/prostorový metr. Případně vyrobené, za cenu 450,- Kč/prostorový metr.  Zájemci, přihlaste se prosím na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na telefonní číslo 732 986 666.

Očkování proti COVID-19

Očkovací místa v Pardubickém kraji, krajská telefonní linka a další informace o očkování proti COVID-19

V pátek 15. ledna spustí Česká republika rezervační systém na očkování proti nemoci covid-19. Ministr zdravotnictví Jan Blatný (za ANO) uvedl, že si lidé v systému budou moci vybrat, kde se nechají naočkovat. Přinášíme seznam míst, kde bude očkování probíhat.

Senioři nad 80 let se můžou od pátku 15. ledna registrovat k očkování proti nemoci covid-19. Registrace pro ně spustí ministerstvo zdravotnictví v 8:00. Od příštího týdne se budou moci do systému přihlásit také zdravotníci, kteří dosud očkování neobdrželi. Ostatní lidé se k očkování budou moci zaregistrovat od 1. února.

Připravili jsme přehled míst, kde bude očkování probíhat. Podle premiéra Andreje Babiše (ANO) je teď v republice celkem 164 očkovacích míst. Většinou jde o nemocnice, velkokapacitní očkovací centra kraje zatím většinou neplánují. Jejich zřízení by zvažovaly, kdyby do České republiky dorazilo více vakcín.

Kromě očkovacích míst organizují kraje a města také mobilní týmy, které jezdí například do domovů seniorů 

Číst dál...

Strana 1 z 2